THERMODESIGNHBB

چوبهای ترمو Pine در ابعاد 92*12 ، نوعی از چوبهای ترموود که قابل استفاده در نمای ساختمان هم در فضای داخلی و هم فضای خارجی می باشد.

THERMODESIGNHBB

چوب ترموود 119*19 تهیه شده از درخت کاج یا Pine که به علت مقاومت بالا قابل استفاده در نمای بیرونی یا داخلی ساختمان می باشند.

THERMODESIGNHBB

چوبهای ترمو Pine در ابعاد 92*15 SHP، نوعی از چوبهای ترموود می باشد که قابل استفاده در نمای ساختمان هم در فضای داخلی و هم فضای خارجی می باشد.

THERMODESIGNHBB

چوب های ترموود در ابعاد 117*26 که در رده نرم چوبها قرار می گیرند و از درخت کاج تهیه می شوند. مقاوم در برابر عوامل جوی و مناسب برای استفاده در کف ، پله، دور استخر، روف گاردن و …. می باشند. چوب ترمو 140*26 مناسب برای استفاده در ساخت پرگولا و آلاچیق می باشد.

THERMODESIGNHBB

چوبهای ترموود 140*42 به علت ضخامت بالاتر نسبت به گونه های دیگر، و مقاومت بالاتر در برابر بارندگی، سرما، گرما و رطوبت گزینه مناسبی برای استفاده در روف گاردن ، آلاچیق و پرگولا ، نرده و … می باشند.

THERMODESIGNHBB

چوبهای ترموود 42*42 از درخت کاج که معمولا برای سازه های چوبی از قبیل: پرگولا، نرده و لوور و …. استفاده می گردد. که به علت ضخامت بالای این پروفیل در اجرای نمای ساختمان بسیار زیاد است. منظور از نمای لوور قرار دادن پروفیل ها با فاصله ای برابر با عرض چوب کنار یکدیگربه صورت عمودی و یا افقی است. در طراحی های خاص ترکیب پروفیل های 42 میل با عرض های متفاوت در کار باعث ایجاد تناسب و تنوع در طراحی می شود.

THERMODESIGNHBB

چوبهای 117*26 DECK که مشابه چوب 117*26 ساده می باشند فقط با تفاوت اینکه در آن شیارهای موازی وجود دارد که به زیبایی آن می افزاید و برای استفاده مناسب در کف و دور استخر کاربرد دارد ، شیارهای موجود در آن از سر خوردن جلوگیری به عمل می آورد.

THERMODESIGNHBB

این چوب ترموود دارای فاق و زبانه مخصوص نما می باشد که در محل نری آن یک زاویه قائم و نود درجه وجود دارد. در مرحله نصب این چوب از ناحیه فاق و زبانه در یک دیگر چفت می شوند. زیبایی چشمگیری را بعد از مرحله نصب شاهد خواهیم بود و شیارهای حاصل از اتصال نر و مادگی باعث جلوگیری از تاب خوردن طولی ترموود در زمان بعد از نصب می باشد. مقطع UTS جهت نمای ساختمان و دکوراسیون داخلی کاربرد دارد.

THERMODESIGNHBB

چوبهای ترموود UTV که به ترموودهای فاق و زبانه نیز معروف هستند با توجه به تراش خاصی که دارند، داخل یکدیگر قرار گرفته و جهت استفاده در نمای ساختمان بسیار مناسب می باشند که قسمت مربوط به فاق و زبانه در ناحیه اتصال به همدیگر با زاویه 45 درجه میباشند. این نوع ترموود جزء بهترین های پروفیل های ترموود جهت استفاده در نمای بیرونی و داخلی ساختمان می باشد . چراکه از استقامت و دوام بالاتری برخوردار است و همچنین زیبایی خاصی به ساختمان می دهد.

THERMODESIGNHBB

تایل ترموود PINE به عنوان جایگزین سیمان و موزاییک های معمولی در کف سازی و محوطه های فضای بیرونی ساختمان مورد استفاده قرار میگیرد. از نوع تایل ترموود ASH آن هم برای زیر دوشی در حمام و استخرهای ورزشی استفاده میشود. و همچنین به علت نصب آسان و جمع آوری راحت آن در کف سونا خشک ، بالکن ، تراس هم مورد استفاده قرار میگیرد.

THERMODESIGNHBB

رنگ PNZ مخصوص ترموود محصولی از کشور آلمان میباشد که قابل اجرا بر روی انواع چوب های ترمو در فضاهای داخلی و خارجی مانند : نما، دکینگ، آلاچیق، پرگولا، نرده و… می باشد.و پایه روغن بوده و قابلیت نفوذ بالای این محصول باعث میشود سطح پوشش داده شده از محافظت بالایی برخوردارشود. دارای کیفیت و تنوع رنگی بالا.

THERMODESIGNHBB

رنگ Minwax محصول کشور کانادا بوده و در میان برندهای مختلف دارای کیفیت بالا و از لحاظ قیمتی مناسب است. رنگ Minwax پایه آب بوده و خشک شدن سریع و راحتی کار با آن باعث شده تا به انتخابی مناسب برای افراد حرفه ای و غیر حرفه ای برای رنگ آمیزی، ترمیم و نوسازی رنگ انواع سطوح چوبی و ترموود بدل گردد. سطوح چوب و ترموود که از رنگ مین وکس روی آنها استفاده شده است در برابر نفوذ آب مقاوم هستند؛ بنابراین شرایط رشد کپک و قارچ زیر لایه رنگ محیا نیست که همین امر دوام و عمر بیشتری را برای چوب و ترموود به ارمغان می آورد.

THERMODESIGNHBB

رنگ HEMEL محصول کشور هلند است و پایه روغن میباشد و از جمله ویژگی‌های عمومی این محصول می توان ازمقاوم بودن در برابر آب به چوب اجازه تنفس می‌دهد و رطوبت چوب را کاهش می‌دهد ماندگار و مقاوم در برابر شرایط گوناگون جوی مقاومت UV بالا (ضد آفتاب) و بدون سرب بودن آن نام برد.

THERMODESIGNHBB

بالا